Kultura tradycyjna i ludowa

W naszym domu kultury, trwa realizacja projektu "Kultura ludowa i tradycyjna". Dofinansowanie uzyskaliśmy z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na warsztatach uczymy się tradycyjnego haftu kaszubskiego, stylu borowiackiego. Wszystko prowadzi Mistrz Tradycji - Miarianna Weilandt. Na szkoleniu mamy 5 osób, ale na zajęcia przychodzi jeszcze kilka pań. W ten sposób koło haftu "Modrak" w Silnie, rośnie w siłę.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury