Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

27. finał WOŚP w gminie Chojnice

| Opublikowane w: Silno
27. finał WOŚP w gminie Chojnice

W niedzielę 13 stycznia, tak jak w całej Polsce, tak i u nas odbył się 27. finał  WOŚP. W gminie odbyły się trzy imprezy, w Charzykowach, w tawernie Buchta, w Swornegaciach, w domu kultury oraz w Silnie, w domu kultury.

Wszystkie imprezy były niesamowite. Za darmo grali dla nas artyści, którzy wspierają nasze działania na rzecz WOŚP. Wolontariusze zbierali pieniądze do pusze. Bawiliśmy się przy tym wspaniale, spotykaliśmy niesamowitych ludzi. Graliśmy w Pawłowie, Charzykowach, Silnie, Swornegaciach i Lotyniu. Nasi wolontariusze byli wszędzie ????

W WDK Silno, w dniu finału, na piętrze zorganizowaliśmy miejsce dla komisji liczącej pieniądze. Tego dnia odbieraliśmy wszystkie puszki, które trzeba było od razu przeliczyć. Wszystkie działania komisja zakończyła wczoraj o godz. 23:00, kiedy to to komisyjnie zapieczętowano ostatnią kopertę ze zbiórki. Konwój mBanku ma od nas 7 worków z pieniędzmi, w których jest łącznie 32.416,82 zł!!! Do tego pojawiły się też ruble, 70 euro, i kilka innych monet z obcymi walutami.

Wszystkim ogromnie dziękujemy za wsparcie, pracę przy sztabie i przy przekazywaniu gadżetów na licytacje. Z licytacji mieliśmy prawie 5.000 zł. Wszystkim darczyńcom dziękować będziemy jeszcze osobiście, ale tu na forum chcemy o nich choćby wspomnieć. M.in. byli to: TopDesk, hurtownia papiernicza Junior, Fungopol, Mariusz Paluch i inni, o których napiszemy niebawem na naszej stronie WOŚP.

Bardzo wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę i za datki, które przecież wspierają nas wszystkich, wyposażając szpitale w najpotrzebniejszy sprzęt do ratowania życia.

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem