Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

Gramy z WOŚP już od wczoraj 12-01-2019

| Opublikowane w: Silno
Gramy z WOŚP już od wczoraj 12-01-2019

Sztab #4897, w gminie Chojnice zbiera już do puszek i rozpoczyna imprezy towarzyszące i finały ;)
Wczoraj zaczęliśmy swoją wielką przygodę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Chociaż kilka dni temu odbył się spektakl teatralny w Silnie i oficjalnie tam rozpoczęliśmy nasze działania, to wczoraj właśnie zaczynamy zbiórkę „na całego” ;-)
We współpracy z galerią handlową Brama Pomorza z Lipienic, graliśmy wczoraj od samego rana.
Dyrekcja galerii odstąpiła nam nieczynny sklep, w którym mieliśmy swoje zaplecze socjalne. Tam mogliśmy zostawić swoje kurtki, napoje i chwilę odpocząć ;) Otrzymaliśmy też bony na szybki poczęstunek w lokalnym KFC. Wolontariusze biegali z puszkami, super się przy tym bawiąc. Z uśmiechami na twarzy spotykaliśmy się z klientami naszej galerii. Ludzie byli przyjaźni i mili, więc kwestowało się z radością. Najbardziej zawsze cieszą się dzieci, kiedy otrzymują serduszka ;)
Ale u nas to nie wszystko. Wczoraj, w galerii mieliśmy scenę z nagłośnieniem. Na niej prezentowali się na zmianę wykonawcy regionalni. Były to zespoły, wokaliści, soliści i duety. Hanna Butkiewicz prezentowała swoich wychowanków, zaśpiewali też członkowie zespołu KSM Fatima. Niesamowity był koncert skrzypcowy, który dał jeden z członków grupy. Lokalna strefa tańca i fitnessu „Jola” razem ze stowarzyszeniem „Aktywni 50+”, pokazała jak to jest, bawić się tańcem. Do ruchu namawiała zarówno dorosłych, jak i dzieci. Na koniec zaśpiewał Ryszard Stopa jako gwiazda wieczoru. Ludzi przewinęło się sporo, więc i puszki robią się coraz cięższe;)
A to i tak nie wszystko. Dla młodszych dzieci były kolorowanki, zakładki do książek i warsztaty plastyczne. Robiliśmy breloczyki z kolorowych sznureczków. Wszyscy nasi goście mogą zrobić sobie ciekawe zdjęcie w foto-budce, w której było kilka ciekawych gadżetów do wykorzystania… no i naturalnie licytacje. Do zlicytowania przeznaczone były gadżety WOŚPu, oraz od regionalnych darczyńców. Mieliśmy koszulki, kalendarze, rodzinne rejsy statkiem po jeziorze charzykowskim, zestawy upominkowe…rewelacja ;)
No i w ogóle… bawimy się świetnie;)))
Gramy razem!

 

Na zdjęciu prezentujemy nasz tort, który będzie poczęstunkiem na finale w Silnie, ktory już dzisiaj ;)

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem