Przegląd Piosenki

| Opublikowane w: Silno
Przegląd Piosenki

Dnia 31.10.2018r. w Ośrodku Kultury w Rytlu odbył się XVIII Przegląd Piosenki Turystyczno Ekologicznej i Patriotycznej w którym wzięli udział wokaliści z Domu Kultury Silno.
Lena Grzonkowska w swojej kategorii zdobyła II miejsce w Piosence Turystyczno Ekologicznej i I miejsce w Piosence Patriotycznej.
Paweł Goliński w swojej kategorii wiekowej zdobył I miejsce w Piosence Turystyczno Ekologicznej i I miejsce w Piosence Patriotycznej. Natomiast Małgorzata Drzewicka w swojej kategorii zdobyła dwa wyróżnienia. Gratulacje dla całej trójki.