Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

Koncert charytatywny w Silnie

| Opublikowane w: Silno
Koncert charytatywny w Silnie

Wczoraj, tj. 20-01-2018r w WDK Silno odbył się bardzo wzruszający koncert. Specjalnie dla rodziny, której dom uległ spaleniu, charytatywnie zaśpiewali wokaliści ze Szkoły Podstawowej w Silnie, pod przewodnictwem Hanny Butkiewicz, oraz Ryszard Stopa z Chojnic. Wykonawcy przyjechali specjalnie, by wesprzeć rodzinę w trudnych chwilach. Podczas koncertu, wolontariusze prowadzili zbiórkę do puszek, oraz rzeczową. Pani Kamila na koniec koncertu wyszła na scenę, by podziękować wykonawcom i uczestnikom koncertu. Nie brakowało łez wzruszenia.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia znaleźli czas, by wspólnie z nami wspierać potrzebującą rodzinę.

Informujemy również, że zbiórka prowadzona jest jeszcze przez dwa miesiące. Datki pieniężne oraz rzeczowe cały czas można dostarczać do domu kultury. Zebraliśmy już pewną kwotę i sporo rzeczy. Między innymi uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Chojnic, zebrali bardzo dużo rzeczy, które przekazali podczas koncertu, pracownicy Sanepidu z Chojnic również przynieśli kopertę z datkiem, grupa KsięgArmia z WDK Silno przekazała wszystkie pieniądze, które zebrali podczas letniej sprzedaży swoich produktów (książki, zakładki do książek itp.).

Pani Kamila jest wdzięczna wszystkim ofiarodawcom. Jesteśmy dumni z tego, że jest wśród nas tylu ludzi dobrego serca. Bardzo gorąco dziękujemy.

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem