Zapraszamy na wyjątkowy koncert do Silna

8 maja (niedziela)  w Wiejskim Domu Kultury w Silnie odbędzie się koncert zespołu Sacre Coeur z Poznania. Zespół zaprezentuje się w bardzo różnorodnym repertuarze, jednakże przeważać będzie muzyka gospel,  odznaczająca się dominacją wokalności oraz perkusyjnymi dodatkami wyrażanymi za pomocą klaskania w dłonie czy tupania. Będzie to pierwszy tego rodzaju koncert w domu kultury w Silnie.

Nowością będzie również wykorzystanie podczas koncertu pętli indukcyjnej, umożliwiającej osobom niedosłyszącym, korzystającym z aparatów słuchowych, na czysty odbiór koncertu, ze wzmocnionym dźwiękiem.

WDK w Silnie  został wyposażony w system pętli indukcyjnych dzięki dotacji, jaką Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach pozyskał z Programu Konwersja Cyfrowa Domów Kultury. W podobną instalację wyposażono również WDK w Swornegaciach.

Wstęp na niedzielne wydarzenie jest bezpłatny. Początek koncertu o godz. 17.00