WARSZTATY "KTO TY JESTEŚ"

WARSZTATY

Dzieci ze Świetlicy Wiejskiej w Racławkach zostały zaproszone do udziału w  warsztatach pn.: „Kto Ty jesteś…” . Warsztaty są elementem projektu „Lekcje sztuki i wolności".

Zajęcia były wyjazdowe - odbyły się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach. Uczestnicy zajęć poznali historię polskich symboli narodowych, zapoznali się ze znaczeniem słów: patriotyzm, naród, ojczyzna, zobaczyli książki, z których dowiedziały się na ten temat nie jednej ciekawostki. Zapoznały się także z postaciami osób szczególnie zasłużonych w walce o Niepodległą Polskę. Zajęcia były wzbogacone warsztatami  manualnymi. Zdobytą wiedzę i umiejętności dzieci będą mogły wykorzystać do obchodów 11 listopada w swojej świetlicy.

Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach zapewnił uczestnikom bezpłatny dojazd oraz opiekę instruktorów podczas przejazdu i zajęć.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Zapisz siędo naszego newslettera!