INICJATYWY KULTURALNE RACŁAWKI

Tak jak zostało wspomniane w poprzednim artykule dotyczącym Inicjatyw Kulturalnych w Gminie Chojnice - Racławki przygotowują się do realizacji projektu Wyspa marzeń” – od Kosznajdra do Kaszuba, od małego do dużego ...

Dziś dopracowaliśmy szczegóły przedsięwzięcia.

Trzeba było rozważyć różne rozwiązania wykonania kluczowych prac, dokonać ponownego oglądu terenu, wykonać precyzyjne pomiary. To był pierwszy etap prac na dziś.

Drugi etap prac to sporządzenie mapki terenu, rozrysowanie koncepcji i naniesienie jej na mapkę.

Trzeci etap to sporządzenie szkiców dla zleceniobiorców.

Ogromnie cieszy, że pojawiły się też w uczestnikach nowe pomysły/wizje bedące kontynuacją tego projektu w przyszłości.

Cieszy, bo to dowód, iż projekt jest rozwojowy, przyszłościowy, ale również, że o nim myślicie, czujecie, że jest Wasz i dla Was, że się podoba oraz, że dobrze czujemy się ze sobą w tym cudownym miejscu.

Jestem szczęśliwa będąc i działając z Wami.

Zapisz siędo naszego newslettera!