Seniorzy maszerowali z kijami, 02.09

Nie trzeba być zwodowym sportowcem, by móc chodzić z kijami, przekonały się o tym mieszkanki Racławek. Wystarczył pobliski park i ulubiona ścieżka. Rytmiczny marsz bardzo Nas zrelaksował, rozgrzał mięśnie i rozruszał stawy. Seniorki opowiedziały też o historii tego miejsca. Najprawdopodobniej tuż przy parku w czasach wojny znajdował się pałac i dwór niemiecki, który w poźniejszym okresie został całkowicie zniszczony. Dziękuję za wspólny przemarsz i pogadankę oraz liczę na kolejne takie przeprawy.