Powieść Bolesława Prusa "Lalka" i jej teatralna adaptacja tematem kolejnych podcastów

Powieść Bolesława Prusa

Mieszkańcy gminy Chojnice, w ramach projektu „Klasyka literatury polskiej w teatrze dostępna dla mieszkańców wiejskiej gminy Chojnice” mieli okazję uczestniczyć w wyjeździe do Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie obejrzeli musicalową adaptację powieści Bolesława Prusa „Lalka”.

Zapraszamy do wysłuchania podcastów, w których zarówno młodzi ludzie jak i dorośli opowiedzą o swoich wrażeniach, oczekiwaniach obcowania ze sztuką.

Młodzież przed spektaklem opowiada o „Lalce”

„Lalka” oczami dorosłych

Wrażenia młodzieży z musicalu „Lalka”

Zadanie „Klasyka literatury polskiej w teatrze dostępna dla mieszkańców wiejskiej gminy Chojnice” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury,  Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.