Monodram "Popatrz na Lusię"

| Opublikowane w: Projekty zakończone, Swornegacie
Monodram

22.11.2019r. w Wiejskim Domu Kultury w Swornegaciach wystawiono monodram „Popatrz na Lusię” w reżyserii Grzegorz Szlangi, a w rolę Lusi wcieliła się Viktoria Szopińska. Do obejrzenia spektaklu zaproszono uczniów ze Szkoły Podstawowej w Swornegaciach, która z zainteresowaniem obejrzała widowisko . Po spektaklu widzowie mogli porozmawiać z aktorką i reżyserem na temat teatru i jego tworzenia. Wydarzenie mogło być zrealizowane dzięki  projektowi „Różne oblicza romantyzmu - od teatru do patriotyzmu”, który Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach realizuje dzięki dotacji w ramach ministerialnego programu „Kultura dostępna”