Biesiada Sileńska

| Opublikowane w: Projekty realizowane, Silno
Biesiada Sileńska

Odzyskanie niepodległości przez Polskę  i proces jej ugruntowywania, to wydarzenia, które wyzwalają dumę i jednoczą mieszkańców wszystkich regionów Polski. Także gmina Chojnice przyłącza się do obchodów wyjątkowego w tym roku Narodowego Święta Niepodległości. Z tej okazji 11 listopada Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach  organizuje Biesiadę Sileńską.

Impreza odbędzie się w Wiejskim Domu Kultury w Silnie.

Dla tych, którzy z różnych względów nie będą mogli wziąć bezpośredniego udziału w uroczystości, transmisja wydarzenia w telewizji internetowej Chojnice TV.

Wspólnie świętujmy 100-lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę!

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”