STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI PAWŁOWO I OKOLIC-NAGRODA WÓJTA GMINY CHOJNICE, 27.02.2019

| Opublikowane w: Pawłowo

27.02 W SALI KONFERENCYJNEJ URZĘDU GMINY W CHOJNICACH ZOSTAŁY WRĘCZONE NAGRODY WÓJTA GMINY CHOJNICE W DZIEDZINIE SPORTU, TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ I UPOWSZECHNIANIA KULTURY I DZIEDZICTWA KULTUROWEGO ZA ROK 2018. NASZE LOKALNE STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI PAWŁOWA I OKOLIC OTRZYMAŁO NAGRODĘ ZA CAŁOKSZTAŁT DZIAŁALNOŚCI, UPOWSZECHNIANIE KULTURY I DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ GMINY WIEJSKIEJ CHOJNICE. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!