Charzykowianka najlepsza na parkiecie

| Opublikowane w: ORLIK Charzykowy, Sport
Charzykowianka najlepsza na parkiecie

W ubiegłą  sobotę na charzykowskiej hali odbył się turniej piłki nożnej halowej o puchar Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach.  Na parkiet wyszły dzieci z roczników 2007-2008. W zawodach wzięło udział 5 drużyn, które podczas zawodów rywalizowały systemem każdy z każdym.  Najlepiej zaprezentowali się młodzi piłkarze Charzykowianki Charzykowy. Drugie miejsce zajął zespół Jantara Pawłowo, a trzecie miejsce wywalczyła Szarża Krojanty. Dalsze miejsca przypadły drużynom Kolejarza Chojnice i Charzykowianki II. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Filip Wiligała, a najlepszym bramkarzem wybrano Marcina Czaplewskiego (obaj Charzykowianka).