Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

Młodzicy grali na hali

| Opublikowane w: ORLIK Charzykowy, Sport

W ubiegłą sobotę na hali w Charzykowach odbył się turniej piłki nożnej halowej o puchar Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych. W roczniku 2007 i młodsi zwyciężyła drużyna Jantara Pawłowo, drugie miejsce przypadło Salosowi Brusy, natomiast trzecie wywalczyli młodzi piłkarze Charzykowainki Charzykowy. Najlepszym bramkarzem w tej kategorii wiekowej został Kacper Dymerski z Jantara, a najlepszym zawodnikiem Kacper Czapiewski z Salosu. Turniej w roczniku 2009 i młodsi wygrali piłkarze Salosu Brusy, drugie miejsce zajęła Charzykowianka Charzykowy, a trzecie Jantar Pawłowo. Najlepszym bramkarzem zawodów został Filip Krygowski z Salosu, zaś najlepszym zawodnikiem Dominik Śliwiński z Jantara. W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn.