Owieczka Bella w Ogorzelinach

| Opublikowane w: Ogorzeliny
Owieczka Bella w Ogorzelinach

W dniu dzisiejszym (21.09.2018r.) do naszego Wiejskiego Domu Kultury w Ogorzelinach przybyli aktorzy z teatru "Gili-Gili" z Poznania w składzie: Ewa Rurarz oraz Igor Fijałkowski, a także gościnnie Dominik Gostomski z Chojnic.

Dzieci mogły poznać jej historię oraz dowiedzieć się jak spełniły się jej marzenia o zostaniu dużą owcą, która nie boi się wilka i podziwia świat z góry.

Po przedstawieniu odbyły się warszaty podczas których, dzieci poznały różne typy teatrów oraz nauczyły się rozpoznawać rodzaje lalek używanych podczas przedstawienia.

Zapraszamy do relacji fotograficznej.