Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

Zakończenie wakacji pełne atrakcji 2018

| Opublikowane w: Ogorzeliny
Zakończenie wakacji pełne atrakcji 2018

Dnia 30.08.2018r. w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach odbyło się pierwsze spotkanie Dzieci i Młodzieży pod nazwą ZAKOŃCZENIE WAKACJI PEŁNE ATRAKCJI. Spotkanie miało na celu integrację dzieci ze wszystkich placówek Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach podczas wspólnej zabawy.

 

Spotkanie rozpoczęło się blokiem wspólnych gier i zabawach podczas których mogliśmy bliżej się poznać oraz spędzić czas w radosnej atmosferze. Następnie przeszliśmy do kolejnego punktu programu jakim była gra terenowa "50-tka GOK-owska, w której kryje się nie jedna ciekawostka". Podczas jej trwania uczestnicy mogli dowiedzieć się wielu ciekawych informacji dotyczących naszej Gminy Chojnice oraz należących do niej placówek GOK.  Gra była bardzo wyrównana jednak zaledwie kilkoma punktami, sprytem i wiedzą najlepsza okazała się placówka gospodarzy z WDK Ogorzeliny. Kolejna na mecie zjawiła się grupa ze świetlicy w Nowym Ostrowitem. Zaraz za nią grupa ze świetlicy w Ciechocinie zajmując tym samym 3 miejsce. Pierwsze trzy pozycje na podium zostały nagrodzone pucharami, na kolejne czekały pamiątkowe medale za udział w zabawie. Każdy z uczestników otrzymał również słodki upominek oraz pamiątkowy gadżet promujący naszą Gminę Chojnice. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym pieczeniem kiełbasek oraz dyskoteką.

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem