Kolejne spotkanie seniorów

| Opublikowane w: Ogorzeliny
Kolejne spotkanie seniorów

W miniony czwartek (16.08.2018r.) w naszym Wiejskim Domu Kultury odbyło się  kolejne spotkanie z Architektem krajobrazu dedykowane uczestnikom programu "O nawałnicy zapomnieć pora, czyli krajobraz okiem seniora".

Tym razem Panie Seniorki mogły już w praktyce poznać charakterystykę roślin, ich dorosłe rozmiary oraz rozplanować na wykonanych przez siebie projektach ich docelowe rozmieszczenie. Mając na względzie umiejscowienie oraz specyfikę terenu mogły dobrać odpowiednie kwiaty i krzewy, które już niebawem same pod okiem ogrodnika tam posadzą. Wszystkie Panie jednomyślnie za docelowy ogród wybrały miejsce przy figurce na początku Ogorzelin od strony Nowego Dworu.