Konfrontacje Patriotyczne Seniorów w Ogorzelinach

| Opublikowane w: Ogorzeliny
Konfrontacje Patriotyczne Seniorów w Ogorzelinach

W czwartek 16 listopada 2017 roku w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach odbył się II Patriotyczne Konfrontacje Muzyczne Seniorów Gminy Chojnice.

Podczas tego dnia gościliśmy Seniorów z placówek Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach.

Pod czujnym okiem instruktorów każda grupa przygotowała dwa utwory patriotyczne.

Wspólny śpiew i uśmiechy gościły na twarzach wszystkich uczestników tego wydarzenia.

Tego dnia specjalnie dla Naszych Seniorów gościnnie wystąpił zespół "Jesienna Róża" z Rytla.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za tak liczne przybycie, wspólny śpiew i mile spędzony czas.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku kolejne spotkanie również będzie cieszyło się takim zaangażowaniem i zaintereesowaniem z Państwa strony.

Zapraszamy do zapoznana się z fotorelacją z Konfrontacji Patriotycznych w Ogorzelinach.