Festyn rodzinny w Ogorzelinach

Festyn rodzinny w Ogorzelinach

 

Co tu zrobić, by się dobrze bawić? Oczywiście przybyć na zorganizowany przy Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach festyn rodzinny. Podczas naszego festynu, na dzieci czekało bardzo wiele niespodzianek. Nikt tego dnia nie mógł narzekać na brak atrakcji.

Festyn rozpoczęliśmy od występów na scenie, gdzie prezentowały się dzieci z grup: AGRAFKA i OGO-DANCE działających w domu kultury w Ogorzelinach.

Na naszej scenie wystąpił również Grzegorz Niemczyk, który zaśpiewał przepiękne piosenki.

Dużym zainteresowaniem tego dnia cieszyły się zamki dmuchane. Dzieci ustawiały się też w kolejce do malowania twarzy czy tatuaży henną.

Podczas tego dnia nie mogło zabraknąć zabaw integracyjnych dla dzieci i rodziców oraz zabaw sportowych. Był też pokaz strażacki i instruktaż pierwszej pomocy, za co dziękujemy Strażakom z OSP w Ogorzelinach.

Uczestników imprezy odwiedzili tego dnia Myszka Miki i Kubuś Puchatek, częstując dzieci lodami, słodyczami i pozując do wspólnych zdjęć.

Każdy z przybyłych gości mógł też skosztować pysznych ciast Rady Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Ogorzelinach.

Dla tych, którzy zgłodnieli po udanej zabawie czekały kiełbaski prosto z grilla, gdzie dyżur pełnił sołtys Jarosław Erbetowski wraz z dwójką panów z Ogorzelin. Natomiast seniorki z Ogorzelin upiekły przepyszne gofry.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, między innymi panu Michałowi Gemba - właścicielowi firmy Auto Gemba, dziękujemy także Jarosławowi Hinz – sklep Lewiatan z Ogorzelin, firmie Skiba, firmie Resler, ZZO Nowy Dwór oraz wszystkim zaangażowanym w organizację naszego festynu. Dziękujemy naszym wolontariuszom, jak zawsze mogliśmy na was liczyć!

Cieszymy się, że byliście z nami, zapraszamy do fotorelacji!

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry