Dzień Kobiet w Ogorzelinach

Instruktorki Wiejskiego Dom Kultury w Ogorzelinach wraz z soltysem Ogorzelin - Jarosławem Erbetowskim przygotowali wspaniałą niespodziankę dla Pań z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

W domu kultury w Ogorzelinach odbyło się spotkanie, które rozpoczął słowami pięknych życzeń sołtys. Do tych życzeń dołączył się przedstawiciel naszej nieocenionej OSP w Ogorzelinach. Wszystkim paniom wręczono kwiaty.

Jako pierwsi na scenie wystąpili uczestnicy zespołu tanecznego OGO DANCE. Dzieci wykonały kilka układów tanecznych pod okiem pani Magdaleny Lella.

Odwiedziła nas również przedstawicielka jednego z banków z naszego regionu, która przedstawiła zasady bezpieczeństwa w bankowości internetowej. Pani przywiozła również dwa przepyszne torty dla gości.

Atrakcji było więcej. Przede wszystkim należy wspomnieć o wspaniałym przedstawieniu teatralnym, za które bardzo dziękujemy grupie z Cekcyna " Szpakowaci".

Finałem Dnia Kobiet było przedstawienie przez zaproszonych panów policjantów elementów samoobrony. Zciekawienie gości tym elementem spotkania było ogromne! Bardzo dziękujemy panu dzielnicowemu Bartoszowi oraz panu Tomaszowi za ciekawą lekcję!

Podczas obchodów Dnia Kobiet na stołach było mnóstwo smacznych potraw dla zaproszenych gości.

Bardzo dziękujemy zarówno dzieciom jak i wszystkim pozostałym osobom, które wystąpiły w tym ważnym dniu na scenie w naszym domu kultury.

Wszystkim Paniom raz jeszcze z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet życzymy wszystkiego najlepszego.