Spotkanie ostatkowe dla Seniorów w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach

Karnawał dobiega końca, więc w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach specjalnie dla naszych seniorów z Ogorzelin i Nowego Dworu zorganizowane zostało spotkanie ostatkowe. Seniorzy mieli okazję (poza skosztowaniem przepysznych potraw!) podzielić się wspominkami z dawnych lat. Rozmawialiśmy też o tradycjach obchodów tzw. śledzika, który jest podsumowaniem i zakończeniem karnawału. Tradycje oczywiście różnią się w zależności od regionu, ale chyba wszędzie w tym czasie na stołach królują potrawy ze śledziem.

Na naszym śledziku nie zabrakło również tańców!

Nie mogło być inaczej! Kolejny karnawał dopiero za rok!

Seniorzy byli bardzo zadowoleni, czego odzwierciedleniem są piękne fotografie z tego wieczoru!

Zapraszamy do fotorelacji!