"AGRAFKA" amatorska grupa teatralna dzieci w WDK w Ogorzelinach

W Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach kontynuujemy działania grupy amatorskiej "Zabawa w Teatr". W ramach usprawnienia funkcjonowania prac naszej grupy, została także nadana jej nowa nazwa: AGRAFKA.

AGRAFKA kojarzy nam się z dopięciem wszystkich spraw i działań, do czego zmierzamy.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału! Zajęcia są bezpłatne, dzieci nabierają odwagi i zwiększają zasób słów podczas różnych ćwiczeń teatralnych.

Wspólnie spędzony czas mija nam bardzo szybko, a dzieci wychodzą z uśmiechami na twarzach.

Dołącz do nas!