Kolorowo i wesoło w drugim dniu ferii zimowych!

Drugi dzień ferii pobudza naszą wyobraźnię do kolejnych kreatywnych działań, podczas których realizujemy bardzo ciekawe projekty.

Dzieci przede wszystkim bawią się wyśmienicie!

Dziś na uczestników zajęć czekało kilka zadań. Między innymi zajęliśmy się przygotowaniem kolorowych i pięknie mieniących się karnawałowych masek. Wspaniała zabawa i ćwiczenia manualne, a przy tym ogrom satysfakcji, gdyż maski wykorzystamy na zbliżającym się balu karnawałowym!

Zawsze stawiamy na integrację dzieci, których przybywa coraz więcej do naszego domu kultury. Dlatego wykonaliśmy duży plakat z karnawałowym clownem w tle. Zabawa była przednia, tym bardziej że pracę wykonaliśmy w oparciu o handpaint, znaną nam już metodę stosowaną w plastyce. Rączki dzieci pokryte były farbą, którą dokładnie nakładały na plakat.

Oczywiście chusta animacyjna znowu była w akcji! A poza kolorowymi zabawami w ruch szły pyssle, gry planszowe i zawsze rozchwytywany przez dzieci basen pełen piłeczek!

W przerwie, by odetchnąć chwilę od zabawy dzieci kosztowały przepyszne, chrupiące gofry!

W Wiejskim Domu Kultury zawsze jest dużo dzieci i młodzieży! Cieszy nas bardzo Wasza obecność i otwartość oraz zadowolenie i zaangażowanie w kierowanej do Was ofercie.

Dziś zagościło u nas ponad trzydzieścioro dzieci i młodzieży w ciągu całego dnia otwarcia naszej placówki!

Cenimy sobie Waszą obecność i zapraszamy!