Kreatywnie w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach

Kreatywne warsztaty oraz spotkania naszego amatorskiego teatru daję nam coś więcej niż możliwość realizacji kolejnych działań. Podczas spotkań rozmawiamy, bawimy się i wcielamy w życie nasze pomysły, co nadaje ciepła wspólnie spędzanym popołudniom.

Tworzone wspólnie nasze małe dzieła sztuki, opracowywane i przygotowywane kwestie aktorskie, są dla dzieci ogromną przygodą, którą pragniemy kontunuować w naszym Domu Kultury. Podczas warsztatów dla dzieci nikt nie jest pomijany. U nas każde dziecko ma możliwość wyrażenia siebie, bo w każdym z nas drzemie potencjał, który pragnie ujrzeć światło dzienne. Dlatego prace dzieci trafiają na wystawy w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach, a przygotowywane krótkie treści są prezentowane na scenie.

Aktualnie dzieci przygotowują się do uczczenia wspaniałego dnia, jakim jest Święto Niepodległości. Pochylamy się nad powagą tego czasu, staramy się, by historia była dla naszych dzieci jasna i zrozumiała.