Dzień Seniora w barwach narodowych

Serdecznie zapraszamy Seniorów z Sołectw Ogorzeliny, Doręgowice, Nowy Dwór - Cołdanki na uroczystość Dnia Seniora w barwach narodowych. Spotkanie odbędzie się w dniu 14 listopada od godziny 17:00

Zapisy i wpłaty w wysokości 25 zł. należy zgłaszać do Sołtysów poszczególnych Sołectw, do 8 listopada.

W programie wspólny śpiew, występy artystyczne Seniorów, dzieci z Ogo Dance oraz dzieci z grupy "Zabawa w teatr" działających w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach.

Zapraszamy!