Wystawa w ramach kampanii " Czyste powietrze w gminie Chojnice" - zapraszamy do WDK w Ogorzelinach

Wystawa w ramach kampanii

Serdecznie zapraszamy do WDK na wystawę prac przygotowanych przez dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach.

Prace zostały wykonane w ramach kampanii "Czyste powietrze w gminie Chojnice” i można je zobaczyć do końca miesiąca w WDK.

Stworzony został również kącik dystrybucji z materiałami informacyjnymi na temat korzyści wynikających z wymiany pieców starych na nowe ekologiczne.

Zapraszamy do Nas!!!