Wieczór pełen magii w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach

Ten wyjątkowy czas, kiedy w naszych domach pojawiają się choinki przystrojone kolorowymi lampkami, a dzieci piszą listy do Świętego Mikołaja, jest też czasem wielkiego pomagania. Czasem, kiedy pośród nas pojawiają się „Anioły”. Bo jak mówi pewien cytat „Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń" (Phil Bosmans). Właśnie tacy ludzie, ludzie wielkich serc, zorganizowali ten magiczny wieczór, na który zaprosili również ludzi o wielkich sercach, skłonnych pomagać innym.

W  niedzielne popołudnie, 12 grudnia w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach odbyło się spotkanie z Mikołajem i elfami, w trakcie którego nie zabrakło świątecznej zabawy, tańców, przedstawienia świątecznego, występów lokalnych artystów i słodkiego poczęstunku. A to wszystko, aby wspomóc dwójkę dzieci: Oliwkę i Olka – dzieci, które na co dzień borykają się z ciężką chorobą. I udało się - zebrano 1280,62 zł.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy wsparli tę zbiórkę; tym którzy wspólnie uczestniczyli w tej akcji. Szczególne podziękowania kierujemy do osób, które nie tylko byli pomysłodawcami tej akcji, ale również ją przeprowadzili. Dziękujemy p. Angelice Gawin, DJ Moki, Alicji, p. Aleksandrze Wegner, p. Dariuszowi Żuchowicz (nieocenionemu Mikołajowi) i wszystkim z przedszkola Kraina Smerfów z Lichnów.

Dziękujemy za Wasze wielkie serca!!!