Warsztaty malowania na szkle i drewnie w ramach projektu " Nadmienić można ,że mam duże zaciekawienie wynalazczością"

Warsztaty malowania na szkle i drewnie w ramach projektu

W dniach 20,21.09. w Świetlicy Wiejskiej w Nowym Dworze odbyły się warsztaty malowania na szkle i drewnie.

Zajęcia przygotowały starsze dzieci dla młodszych kolegów i koleżanek, wspólnie wymieniając się zdobytą wiedzą, z  warsztatów prowadzonych przez p. Z. Kędzierskiego oraz p. J. Orpiszewskiego w czasie wakacji letnich w ramach projektu „Nadmienić można, że mam duże zaciekawienie wynalazczością”

Powstały piękne prace, które będziemy mogli podziwiać na wystawie w WDK w Swornegaciach.

Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury