Warsztaty fotografii poklatkowej - p. Olek Kinitter

Rozpoczęliśmy warsztaty fotografii poklatkowej, w ramach projektu "Nadmienić można, że mam duże zaciekawienie wynalazczością".

Na zajęciach dzieci uczyły się, jak stworzyć własny filmik animowany przy pomocy serii zdjęć.

Na kolejnych zajęciach będziemy nagrywać nasze własnoręcznie zrobione zabawki oraz tworzyć z tych nagrań historyjki.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.