www.akacje z Biblioteką!

Wakacje rozpoczęły się a Biblioteka nie zatrzymuje się!

W tym roku przenosimy się do Internetu i to tutaj będziemy Wam proponować co tydzień nową atrakcję. Nie będziemy zdradzać wielu szczegółów, ale… szkolenia, które odbyłyśmy online nie pójdą na marne! Uchylając rąbka tajemnicy, zapraszamy Was na co tygodniowy cykl podcastów pt. „Książki na wakacjach”, w którym przybliżmy Wam nasze zbiory biblioteczne, gotowe wyruszyć w Wami na wakacje!

W oczekiwaniu na przyszłotygodniowy, pierwszy odcinek cyklu, zapraszamy Was do zapoznania się z możliwościami naszego Katalogu Online. Każdy mieszkaniec gminy, może teraz korzystać z naszych usług! A tutaj przedstawiamy krótki film instruktażowy, który przybliży Wam korzyści płynące z naszego Katalogu Online.

Do zobaczenia! ;)

Film Katalog online na YouTube