Wyjazd na spektakl "Sen Alicji"

Wyjazd na spektakl

Dzieci ze Świetlicy Wiejskiej w Doręgowicach oraz Wiejskiego Domu Kultury w Ogorzelinach i Świetlicy w Nowym Dworze wzięły udział w spektaklu teatralnym "Sen Alicji".

Spektakl przygotowany został przez grupę młodzieży pod opieką pani Ady Zakrzewskiej, która czuwała nad każdym najmniejszym szczegółem.

Scenografia oraz wyobraźnia sceniczna widoczne podczas trwania spektaklu oczarowały nas (i to bardzo!). Dzieci oraz opiekunowie byli pod wrażeniem talentu młodych aktorów. Przedstawienie pozostanie w naszej pamięci na długo.

Co niektórzy nie mogą doczekać się powtórki, by zobaczyć "Sen Alicji" wraz z rodzicami.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy zasiąść na widowni podczas premiery tak pięknego spektaklu!