Wyjazd do teatru w Toruniu

W niedzielę 17 października panie z Kruszki, Jeziorek i Jasnowa wybrały się do Teatru im. W. Horzycy w Toruniu. Wyjazd odbył się w ramach realizacji projektu „Klasyka literatury polskiej w teatrze dostępna dla mieszkańców wiejskiej gminy Chojnice”. W wyjeździe uczestniczyły także osoby z innych placówek Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach. Na miejscu uczestnicy obejrzeli ciekawy i bardzo zabawny spektakl „Zemsta” na podstawie komedii Aleksandra Fredry. Panie będą miło wspominać czas spędzony w teatrze oraz smaczne toruńskie słodkości. Składają również serdeczne podziękowania organizatorom.