Zajęcia dla najmłodszych

| Opublikowane w: Biblioteka, Krojanty
Zajęcia dla najmłodszych

Dnia 18.11 ( poniedziałek) w Świetl;icy Wiejskiej w Krojantach  odbyły się zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat. Naszym gościem była Pani Agnieszka Dura, która na codzień pracuje w naszej bibliotece gminnej w Charzykowach . Pani Agnieszka poprowadziła zajęcia dla maluszków. Było czytanie wierszyka, opowiadania, kreatywne zadania dla dzieci, wiele ciekawostek. Dzieci mogły także pooglądać książeczki oraz podotykać specjalną książeczke, która jest zrobiona z wielu różnych i ciekawych materiałów.Były zabawy ruchowe i dydaktyczne oraz zajęcia plastyczne, które bardzo spodobały sie naszym milusińskim . Maluszkli pod okiem rodziców i z ich pomocą robiły karmiki dla ptaszków( w stylu ekodeco- czas na recykling), które wyszły pięknie. Bardzo dziękuje wszystkim rodzicom, którzy przyszli na zajęcia z maluszkami. Dziękuje także bardzo Pani Agnieszce , za poświęcony czas i tak świetne poprowadzenie zajęć.

Na kolejne warsztaty dla najmłodszych zapraszam już we wtorek, na godzinę 17.00.

Tego dnia utworzymy także "Klub malucha"