#zostanwdomu – zajrzyj na stronę: www.gokchojnice.pl

#zostanwdomu – zajrzyj na stronę: www.gokchojnice.pl

Konkurs: „Rok 2020 Rokiem Samorządu Terytorialnego”

Szkoła dla przedwojennych gospodarzy

Pochodzący z początku XX wieku (1905r.) budynek przechodził różne koleje losu; m.in. przed II wojną światową funkcjonowała w nim szkoła rolnicza, w której zajęcia dla okolicznej młodzieży odbywały się tylko podczas zimy. Pozostałe pory roku uczniowie - przyszli gospodarze, spędzali na pracach polowych, więc okres zimowy był jedynym wolnym od pracy na roli czasem.

Już w nowszej historii budynek początkowo należał do Międzynarodowego Funduszu Leasingowego z Olsztyna; następnie został przepisany na jego głównych udziałowców. Po różnych zawirowaniach obiekt, poprzez działania lokalnego samorządu terytorialnego, trafił w ostatnim trzydziestoleciu do prywatnych inwestorów, których zamiarem jest zaadoptowanie go na hotel i restaurację.

 

Pytanie konkursowe brzmi:

Gdzie znajduje się budynek, którego historię opisano powyżej?

Na odpowiedzi czekamy do 10 kwietnia 2020r. do godziny 15.00

 

Osoby które nadeślą w wyznaczonym terminie prawidłową odpowiedź wezmą udział w losowaniu nagrody rzeczowej. Wyniki konkursu opublikujemy na stronie gok.chojnice.pl do  14 kwietnia. Regulamin konkursu do pobrania poniżej.

Regulamin konkursu

Odpowiedzi należy przesyłać wyłącznie w wersji elektronicznej  na adres: gok@gokchojnice.pl (w tytule maila: Konkurs „Rok Samorządu”). W e-mailu należy zawrzeć zapis:

 

Wyrażam zgodę, na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji  Konkursu „Rok 2020 Rokiem Samorządu Terytorialnego” - Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry