Świąteczne Konfrontacje Muzyczne dla Seniorów w Klawkowie

| Opublikowane w: Klawkowo, Strefa Seniora
Świąteczne Konfrontacje Muzyczne dla Seniorów w Klawkowie

23 stycznia w świetlicy wiejskiej w Klawkowie, odbyła się kolejna , VII już edycja Świątecznych  Muzycznych Konfrontacji dla  Seniorów. Z każdym rokiem impreza cieszy się coraz większą popularnością i przybywa uczestników tego wspaniałego wydarzenia. Seniorzy, jak zwykle przepięknie zaśpiewali dwa utwory kolęd i pastorałek, nie zabrakło oczywiście iście teatralnej oprawy w wykonaniu świetlicy wiejskiej z Racławek oraz Ciechocina :) Bardzo cieszymy się , iż kolejny raz mogliśmy zostać gospodarzami tego wzruszającego wydarzenia, serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie !