Warsztaty malowania portretów

Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne „MALOWANIE PORTRETÓW”. Warsztaty poprowadzi Martyna Sztupecka - absolwentka dwóch wydziałów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Uczestniczka i laureatka konkursów plastycznych i modowych; m.in. aranżowała wystawę konkursową „EcoMade” w Centrum Promocji Mody w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Półfinalistka w międzynarodowym konkursie ,,Kielce Off Fashion oraz ,,Body wear” firma Alles. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach m.in. w galerii NaDach, ASP w Łodzi.

Obecnie pani Martyna organizuje i prowadzi warsztaty plastyczne dla dorosłych i dzieci.

W trakcie zajęć, pani Martyna omówi podstawowe zasady malowania portretów oraz pokaże, jak można sporządzić portret wzorując się na archiwalnym zdjęciu. Wprowadzi też uczestników zajęć w tajniki mody z początków XX wieku. Prace wykonane podczas warsztatów posłużą do aranżacji wystawy podczas wrześniowych obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa.

Zajęcia są nieodpłatne, zapraszamy serdecznie!