Dzień Bezpiecznego Internetu w Doręgowicach

Ze względu na zbliżający się Dzień Bezpiecznego Internetu, zapraszam dzieci i młodzież do wzięcia udziału w akcji na rzecz młodych internautów.

W Świetlicy Wiejskiej w Doręgowicach skupimy się z tej okazji na wspólnym zrobieniu wystawy okiennej (lub wystawy w gablocie), a także na tematycznych wpisach na naszej stronie internetowej.

Zapraszam do udziału,  możecie coś narysować, namalować, zrobić pracę przestrzenną, kolorowy napis, a nawet napisać wiersz lub opowiadanie (do czego zachęcam młodzież i starsze dzieci).

Temat przewodni: „Bądź bezpieczny w internecie”

Na Wasze prace czekam do 8 lutego, będzie możliwość przekazania ich osobiście, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod

nr tel. 533 933 567.

Informacji uzyskać można także pisząc na adres

email: sabinas@gokchojnice.pl

Za udział w zajęciach organizowanych przez świetlicę każdy zdobywa punkty do kapsuły dobrej aktywności :)

Dla uczestników akcji zorganizowanej z okazji dnia Bezpiecznego Internetu przewidziane są upominki :)

Zapisz siędo naszego newslettera!