Ferie „na wyjeździe"

| Opublikowane w: Czartołomie
Ferie „na wyjeździe

Zgodnie z planem drugi tydzień ferii dzieci z Czartołomia spędzają odwiedzając różne miejsca w najbliższej okolicy. Wśród zaplanowanych wycieczek nie mogło zabraknąć oczywiście wyjazdu do Parku Wodnego – blisko dwugodzinny pobyt na basenie spodobał się wszystkim uczestnikom zimowiska. Zaplanowano  też zajęcia w chojnickim muzeum. Dzieci z Czartołomia wzięły udział w lekcji muzealnej inspirowanej malarstwem Bożeny Dudy. Uczestnicy zajęć poznali wiele ciekawych informacji o malarce,  mogli też ułożyć puzzle przedstawiające jej wybrane prace. Na zwiedzenie stałej ekspozycji muzeum niestety zabrakło już dzieciom cierpliwości...

Wśród odwiedzanych miejsc znalazła się też chojnicka kręgielnia. Gra w kręgle i przekąska w barze zakończyły kolejny dzień z atrakcjami  najbliższej okolicy.