Wyjazd do Teatru Horzycy w Toruniu

Niedzielny wyjazd do Torunia- 17.10.21r.
Seniorzy w ramach projektu "Klasyka literatury Polskiej w teatrze dostępna dla mieszkańców wiejskiej gminy Chojnice" kolejny raz uczestniczyli w spektaklu, tym razem w Teatrze Horzycy w Toruniu. Spektakl pt.: „Zemsta” na podstawie Aleksandra Fredry chyba jest wszystkim dobrze znany, ale ta wersja była trochę inna. Rozgrywała się tam wartka akcja, szalone intrygi, wiele śmiesznych, ale i pouczających sytuacji, wiele emocji, które zagwarantowały nam miłe i pożyteczne spędzenie czasu.

Zachęcamy wszystkich, którzy będą mieli okazje udania się do teatru na "Zemstę" aby zobaczyli jej toruńską wersję, tak daleką od klasycznego ujęcia.