Wyprawa do Chojnickiego Centrum Kultury

Zawsze w ferie odwiedzamy kino. Tym razem wybraliśmy się na film animowany pt.: "Mumie’’.

MUMIE to zabawna rodzinna, animowana przygoda, która śledzi trzy egipskie mumie, przypadkowo wkraczające do współczesnego świata. Film jest pełen humoru, przygód i serca - pokazuje prawdziwą wartość przyjaźni i wiary w siebie.

W dalszej części obejrzeliśmy wyjątkową zimową wystawę prac plastycznych CHCK, gdzie mogliśmy zrobić mini sesję zdjęciową.

Ostatnim punktem był spacer do pobliskiego Kebaba ,,Izmir’’, gdzie  każdy dla siebie znalazł coś pysznego. Wyjazd  był sympatycznym przerywnikiem naszych zimowych zajęć.