Seniorzy w Teatrze Horzycy w Toruniu

Seniorzy oraz młodzież z placówek terenowych Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach przeżyli niesamowity wieczór kulturalny w Teatrze Horzycy w Toruniu. Uczestnicy z Doręgowic, Ogorzelin, Nowego Dworu, Angowic, Lotynia oraz Ciechocina zasiedli na widowni by obejrzeć spektakl "Kariera Nikodema Dyzmy".

Historia filmowa oparta na doskonałej grze teatralnej aktorów, bardzo obiektywnie przedstawia wątki życiowe, którymi niekiedy kieruje ślepy los czy zwykły przypadek.

Widzowie byli zachwyceni doskonałą sztuką, pełną napięcia i nieprzewidywalnych scen.

Świetnie dobrane stroje, muzyka, gra świateł niesamowicie wpływały na wyobraźnię widzów. Seniorzy z naszych placówek są pod wrażeniem możliwości aktorów i odgrywanych scen.

Z utęsknieniem czekamy na kolejne propozycje wyjazdu do teatru.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.