„Kaszubskie piernaty do muzealnej chaty”

Zakończyliśmy cykl zajęć w ramach projektu „Kaszubskie piernaty do muzealnej chaty” powstały kołderki, poduszeczki, sukienki, czapeczki i inne ręcznie robione cudeńka. Ubranka  trafią do kącika zabaw dla najmłodszych w Kaszubskim Domu Rękodzieła Ludowego w Swornegaciach. Nasze panie z wielkim zaangażowaniem szyły i dziergały ubranka dla kaszubskich lalek, jednak pasjonatką ręcznych robótek okazała się pani Stefania, która zaprojektowała i wydziergała najwięcej ubranek dla lalek. Dziękuję wszystkim paniom za zaangażowanie.