Wyjazd do teatru

Wyprawa do Bydgoszczy będzie miłym wspomnieniem dla uczestników, którzy po raz pierwszy mieli przyjemność  wyjechać do teatru w ramach  projektu ,,Klasyka literatury polskiej w teatrze dostępna dla mieszkańców wiejskiej gminy Chojnice".

,,Świetne przedstawienie z dawką dobrego humoru, gdzie aktorzy wykorzystując znakomity tekst Jana Brzechwy, wprowadzają najmłodszą widownię w bajkowy świat oparty na nieposkromionej wyobraźni.To właśnie tutaj przesunięcie kartonowego pudełka w mgnieniu oka pozwala dostać się do magicznej rzeczywistości, w której zwykła łyżka może przemienić się w miecz, a pchła osiągnąć rozmiary słonia’’

.Dziękujemy za miłą niespodziankę :)