Wakacyjna przygoda z biblioteką

Tym razem wyruszyliśmy na małą wycieczkę do Charzykowa,  gdzie odwiedziliśmy  Gminną bibliotekę.

Pani  Karolina omówiła zasady korzystania z biblioteki - sposób zapisu czytelnika i wypożyczania książek. Przedstawiła księgozbiór biblioteczny, dowiedzieliśmy się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki.  Zobaczyliśmy także jak wygląda karta czytelnika oraz poznaliśmy  zasady wypożyczania książek online.  Na zakończenie przygotowaliśmy zakładki do książek metodą origami.

A co najważniejsze ?- to, że niektórzy z nas zostali nowymi czytelnikami :)

Na zakończenie naszej wyprawy skorzystaliśmy z  wakacyjnych atrakcji przy plaży

Zapraszam do fotogalerii :