Konkurs w ramach projektu „Poznajemy sowy” rozstrzygnięty

Konkurs zorganizowano w ramach projektu „Poznajemy sowy”, którego celem było propagowanie spojrzenia na sowy jako istotnego elementy otaczającego nas środowiska, propagowanie idei ochrony sów oraz ich ekologii. Na konkurs wpłynęło ponad 80 prac wykonanych przez dzieci i młodzież z terenu gminy Chojnice jak i miasta Chojnice. Komisja konkursowa w skład której weszli przedstawiciele Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gminy Chojnice „Akolada”, Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach i Zaborskiego Parku Krajobrazowego, zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień następującym osobom:

I kategoria - uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych

I miejsce –      Arkadiusz Pestka - Świetlica Wiejska w Nowej Cerkwi

Marcelina Rudnik – Wiejski Dom Kultury w Swornegaciach

II miejsce –     Lena Konkolewska – Świetlica Wiejska w Chojniczkach

III miejsce –   Laura Imianowska – SP 7 Chojnice

Urszula Sidorowska – Wiejski Dom Kultury w Swornegaciach

Wyróżnienie: Julia Biesek - Świetlica Wiejska w Klawkowie, Amelia Drążek - Świetlica Wiejska w Pawłowie, Emilia Jasik - SP 7 Chojnice, Agata Knitter - Świetlica Wiejska w Chojniczkach, Olek Knitter – SP 7 Chojnice, Aleksandra Majchrzak - Świetlica Wiejska w Nowym Dworze, Szymon Majer - Wiejski Dom Kultury w Swornegaciach, Łucja Pestka - Świetlica Wiejska w Nowej Cerkwi, Franciszek Piperek - SP 7 Chojnice.

II kategoria - uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych

I miejsce –       Monika Sigmanska - Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach

II miejsce -      Kinga Urbaniak - Świetlica Wiejska w Czartołomiu

III miejsce –   Paulina Kowalik - Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach

Wyróżnienie: Wiktoria Noga - Świetlica Wiejska w Czartołomiu, Agata Furmanek - Świetlica Wiejska w Pawłowie, Paulina Brunka - Świetlica Wiejska w Pawłowie, Anna Kiedrowicz - Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach, Jagoda Wojtkowiak - Świetlica Wiejska w Chojniczkach.

III kategoria – klasy III Gimnazjum

I miejsce –      Wiktoria Wałdoch - Świetlica Wiejska w Czartołomiu

Wyróżnienie: Dominik Łobocki - Świetlica Wiejska w Pawłowie

IV kategoria – klasy ponadgimnazjalne do 18 r. ż.

I miejsce –      Michaela Sigmanska -  Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach.

VI kategoria – klasy IV-VIII konkurs na opowiadanie, bajkę, komiks, wiersz.

I miejsce –      Barbara Grygier - Świetlica Wiejska w Racławkach.

Laureatom gratulujemy, dziękujemy tym, którzy złożyli swoje prace na konkurs.

Nagrody wraz z dyplomami będzie można odebrać w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach, bądź u instruktorów placówek GOK w Chojnicach, szczegółowe informacje pod nr telefonu 52 397 25 59.

Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć na wystawie w Urzędzie Gminy w Chojnicach. Wystawa będzie wzbogacona fotorelacją z realizacji projektu „Poznajemy sowy”. Zapraszamy serdecznie!

Projekt „Poznajemy sowy” dofinansowano ze środków Gminy Chojnice.

Autor zdjęć: Aleksander Knitter