FERIE 2023

Szanowni Państwo, w związku z nieobecnością instruktora w Świetlicy Wiejskiej w Chojniczkach, zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach świetlicowych,  organizowanych przez Świetlicę Wiejską w Klawkowie, które będą odbywały się od 16.01 do 27.01 w godzinach od 10:00-13:30. Zajęcia poprowadzi p. Arleta Olter. Więcej informacji na stronie www.gokchojnice.pl -Świetlica Wiejska w Klawkowie. Prosimy o zgłaszanie się chętnych osób do dnia 11.01.23 pod nr telefonu 533 343 451.

Oprócz codziennej oferty świetlicowej w okresie ferii planowane sa wyjazdy do:

- kina w Chojnickim Centrum Kultury (środa 18.01.23, seans godz.10:00)

Film: Kierunek- Księżyc!

gatunek: animacja; czas trwania 1 godz.25min.

ograniczenia wiekowe: b/o

Koszt udziału:14 zł; dojazd: własny.

Opis filmu: Czasami lepiej posłuchać młodszej siostry! Pewnej nocy Piotrek odkrywa, że mała Ania zniknęła. Gdy próbowała pomóc w spełnieniu magicznej przepowiedni gadającemu robaczkowi, panu Żukosławowi, porwał ją zły Lunus. Aby uratować siostrę, chłopiec nie ma wyjścia- musiał udać się za nią na Księżyc! Podczas tej nieprawdopodobnej wyprawy połączy swe siły ze strzegącym dziecięcych snów Piaskunem, weźmie udział w kosmicznym wyścigu po Drodze Mlecznej i poprosi o wsparcie Nocną Wróżkę. Zanim Piotrek odnajdzie Anię, czeka go mnóstwo przygód. Niekiedy starszy brat może mieć większą moc niż nie jeden superbohater! (opis dystrybutora)

- Kręgielni "MISTRAL" (poniedziałek 23.01.23), godz.13:00-15:00

Zainteresowane osoby proszę o zapisy do instruktora Świetlicy Wiejskiej w Chojniczkach do środy 11.01.23,

tel.533 343 451.