Pastelkowe opowieści w Bibliotece

| Opublikowane w: Biblioteka
Pastelkowe opowieści w Bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach zaprasza na wydarzenie w ramach projektu „Pastelkowe opowieści”. Wydarzenie będzie miało miejsce 6 i 7 listopada w siedzibie Biblioteki przy ul. Długiej 54.

W ramach projektu, każdego dnia odbędą się warsztaty dla najmłodszych, w czasie których dzieci oraz towarzyszący im dorośli oprowadzeni zostaną po Bibliotece przez przemiłego Pastelka oraz zapoznają się ze zbiorami dla najmłodszych.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie spotkanie autorskie z Ewą Gałat autorką książki "Pastelkowe bajeczki". Podczas spotkania autorka, w towarzystwie pluszowego opowie dzieciom o procesie powstawania książki i przeczyta wybraną bajkę. Spotkanie przewidziane dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Serdecznie zapraszamy!

Terminy i godziny wydarzenia:

godz. 10 - 11 - warsztaty

godz. 11:30 - 12:30 warsztaty