Książkodzielnia w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach.

| Opublikowane w: Biblioteka, Ogorzeliny
Książkodzielnia w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach.

W Domu Kultury w Ogorzelinach powstała Książkodzielnia. Akcja zorganizowana została przez Bibliotekę Publiczną w Charzykowach. Książkodzielnia oparta jest na zasadzie bookcrosingu, czyli niejako na uwalnianiu książek. Pragniemy zachęcić, do korzystania z oferty, jaką niesie ze sobą Książkodzielnia. Możemy wspólnie czytać, wymieniać się, pożyczać książki, a nawet dzielić się własnym zapleczem bibliotecznym. Na naszej półce Książkodzielni Gminnej, znajdą ciekawostki zarówno najmłodsi czytelnicy, ale także starsi fani książek. Pamiętajmy, że warto jest czytać; czytanie rozwija wyobraźnię, poszerza wiedzę, wzbogaca nas oraz daje wiele korzyści. Zapraszamy codziennie do naszej Książkodzielni w Ogorzelinach.