Lekcja Biblioteczna z udziałem dzieci ze świetlicy w Klawkowie

| Opublikowane w: Biblioteka, Klawkowo
Lekcja Biblioteczna z udziałem dzieci ze świetlicy w Klawkowie

W poniedziałek (15.04) Gminną Bibliotekę Publiczną odwiedziły dzieci ze świetlicy wiejskiej w Klawkowie. Razem z instruktorką Karoliną Zyglarską-Werner dzieci wzięły udział w zajęciach bibliotecznych na podstawie „Tajemnicy Biblioteki” Martina Widmarka. Uczestnicy dowiedzieli się także, w jaki sposób funkcjonuje GBP w Charzykowach i co ma dla nich do zaoferowania. Zadaniem specjalnym było odnalezienie poszczególnych symboli na terenie biblioteki i umieszczenie ich na specjalnie przygotowanej mapie. W ramach dobrze wykonanego zadania, uczestnicy otrzymali medale biblioteczne, a następnie wykonali zakładkę do książki metodą origami.

Po przeprowadzonych zajęciach dzieci miały czas na zapoznanie się ze zbiorami i możliwościami Gminnej Biblioteki Publicznej w Charzykowach.